Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolejny przetarg na naprawę Granicznej ogłoszony - Powiat Wodzisławski

Kolejny przetarg na naprawę Granicznej ogłoszony

Po pierwszym nieudanym przetargu, unieważnionym z powodu zbyt wysokiej oferty, Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. ponownie ogłosił zamówienie na naprawę uszkodzonego wskutek majowej nawałnicy odcinka ul. Granicznej w Lubomi.

paragraf

Inwestycja dotyczy wymiany przepustu drogowego o długości 13m, wymiany przyczołków przepustu, wykonania rowu odwadniającego oraz naprawy nawierzchni jezdni.

Termin składania ofert mija 9 sierpnia o godz. 10:00.

Przypomnijmy, że pierwszy przetarg na to zadanie został unieważniony, ponieważ złożona w nim jedyna oferta opiewała na kwotę o 200 tys. zł wyższą niż zabezpieczone na ten cel w budżecie Powiatu Wodzisławskiego środki.