Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolejne webinarium - 5 kroków do efektywnego wykorzystania LinkedIn - Powiat Wodzisławski

Kolejne webinarium – 5 kroków do efektywnego wykorzystania LinkedIn

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na kolejne webinarium. Tym razem będzie mowa o 5 krokach do efektywnego wykorzystania LinkedIn. Spotkanie zaplanowano na 21 maja na godzinę 11.00. Przewidywany czas trwania to 45 minut.

spotkanie biznesowe Grzegorz Turniak

O negatywnych stronach pandemii czytamy wszędzie. Jest jednak pewna kwestia, która wyjątkowo cierpi w obecnym stanie, a o której warto mówić: relacje biznesowe. Networking, który stanowił przecież kiedyś narzędzie budowania i podtrzymywania relacji, obecnie nie działa. Nie możemy umówić się z kimś na kawę, czy lunch, żeby omówić biznes. Kontakty “stygną”, albo umierają.

W tym celu Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości organizuje spotkanie z ekspertem od bycia blisko z ludźmi: Grzegorzem Turniakiem, Topowym Głosem Polskiego Linkedln. Zajmuje się tym od 2006 rok. Wprowadził na polski rynek firmę BNI, buduje sieci społeczności i ekosystemy przedsiębiorców. Nawet w tych czasach poznaje kilkaset osób tygodniowo, a nie ma w Polsce człowieka aktywnego biznesowo, żeby nie znał Grzegorza!

5 kroków do efektywnego wykorzystania Linkedln w biznesie to autorski program Mistrza Networkingu. Na spotkaniu online dowiesz się między innymi:

• od czego zacząć działania na Linkedln, żeby budować swoją markę,
  • jak wykorzystać Linkedln do budowania trwałych, zaangażowanych i szczerych relacji biznesowych,
  • jak sprzedać swoje produkty i usługi przez Social Media.

Zarejestruj się na www.plusydlabiznesu.pl ogłaszaj się bezpłatnie i otrzymuj bieżące informacje skierowane dla firm.

UWAGA: Ograniczona liczba miejsc. Pierwszeństwo mają firmy w Wodzisławia Śląskiego

Kliknij link tuż przed spotkaniem https://zoom.us/j/94873898357

Spotkanie jest współfinansowane ze środków publicznych otrzymanych z Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim na wsparcie przedsiębiorczości