Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już 1 kwietnia spotykamy się na tężni w Rydułtowach w Wiosce Króliczka Wielkanocnego! - Powiat Wodzisławski

Zaplanowaliśmy moc atrakcji dla dużych i małych w godzinach 16:00-20:30: - warsztaty, - animacje, - jarmark z rękodziełem, słodkościami i domowymi potrawami, - wielkanocna foto-budka, - spektakl plenerowy.

Wioska króliczka plakat

Plan imprezy:

16:00-19:00 Animacje i warsztaty w Wiosce Wielkanocnej – warsztaty doniczkowe: ozdabianie doniczek i sadzenie rzeżuchy, warsztaty malowania pisanek, warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych;

16:00-18:00 Warsztaty tworzenia kroszonek;

17:00 Gra terenowa „Gdzie jest jajo”;

19:00 Spektakl teatralny plenerowy Teatru Latarnia “Mała Pasja, czyli historia o psie Pana Jezusa”.

W przypadku niepogody, Wioska Króliczka Wielkanocnego zostaje przeniesiona do budynku Rydułtowskiego Centrum Kultury “Feniks”.