Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jedyny taki dzień w roku - Dzień Matki - Powiat Wodzisławski

Jedyny taki dzień w roku – Dzień Matki

O macierzyństwie można pisać całe tomy. Powstało tysiące książek o bezkresie matczynej miłości i poświęcenia. Stworzono setki stron internetowych i blogów na temat macierzyńskich przeżyć, rozterek i doświadczeń. Jest całe mnóstwo pięknych cytatów o mamie i jej roli w życiu każdego dziecka. To dziś - święto każdej z nich i wyjątkowa okazja, aby złożyć najlepsze życzenia i podziękować za wszystkie nieprzespane noce, opiekę i wsparcie, które dostaliśmy od naszych kochanych mam.

Z okazji Dnia Matki starosta wodzisławski Leszek Bizoń wraz z Zarządem Powiatu życzą wszystkim Matkom wielu powodów do radości, dni pełnych słońca i uśmiechu, zdrowia, a także dumy  płynącej z powoływania na świat nowego życia i wychowywania. Bycie matką to najbardziej satysfakcjonująca, ale i najtrudniejsza rola w życiu. Życzymy Wam, abyście były doceniane, a miłość którą każdego dnia obdarzacie innych, wracała do was z podwójną siłą.

– Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie – Jojo Moyes, Razem będzie lepiej.

Grafika na dzień matki