Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jak skutecznie promować imprezy lokalne? - Powiat Wodzisławski

Jak skutecznie promować imprezy lokalne?

Organizujesz festyn, koncert lub seminarium? Dowiedz się, jak skutecznie wypromować lokalne wydarzenie. Weź udział w dwugodzinnym spotkaniu doradczym, które 27 maja odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim. Początek o godzinie 16:30.

Plan spotkania:

• Promocja jako część strategii
  • Planowanie działań promocyjnych
  • Współpraca z mediami lokalnymi
  • Dlaczego Facebook i media społecznościowe są tak ważne?
  • Strona www organizacji

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych) działających na terenie Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, powiat wodzisławski, rybnicki, raciborski).

Po spotkaniu będzie możliwość indywidualnego skonsultowania się z doradcą, jak również umówienia się na dalsze bezpłatne wsparcie w zakresie promocji organizowanego wydarzenia.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie się do dnia 23 maja (piątek) na e-mail: sonia.lenarczyk@cris.org.pl lub pod nr tel.: 32 739-55-12 wew. 105

Warunkiem udziału w spotkaniu jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa w projekcie (tzw. formularza PEFS)
– dotyczy osób, które nie uczestniczyły jeszcze  w działaniach projektu „inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego”.

spotkanie: Jak skutecznie promować imprezy lokalne?
data: 27 maja 2014 r. (wtorek) | godz.: 16:30-18:00
miejsce spotkania: Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Sportu (mała salka konferencyjna), ul. Pszowska 92, Wodzisław Śląski.