Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jak projektować innowacje społeczne? Zaproszenie na warsztaty - Powiat Wodzisławski

Jak projektować innowacje społeczne? Zaproszenie na warsztaty

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS i Fundacja Fundusz Współpracy zapraszają na warsztaty "Projektowanie innowacji społecznych zgodnie z metodyką Service Design".

sieć, grafika przedstawiająca postacie ludzkie połączone siecią powiązań

Uczestnicy zapoznają się z założeniami i możliwościami projektu „Śląska Przestrzeń Innowacji”, zostaną wprowadzeni w metodologię Service Design, projektowanie innowacji społecznych i terminologii projektowej oraz poznają podstawowe narzędzia badawcze, ideacyjne, a także metody prototypowania i testowania rozwiązań.

Spotkania są powiązane ze zbliżającym się naborem fiszek innowacji, którego start planowany jest na połowę marca. Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość omówienia z prowadzącymi swoich pomysłów na innowacje społeczne. Uczestnictwo w warsztacie nie zobowiązuje do złożenia w konkursie swojego pomysłu na innowację.

Warsztaty odbędą się w trzech terminach (każdy uczestnik wybiera jeden termin):

Więcej informacji na temat projektu i konkursu: www.slaska.przestrzeninnowacji.pl