Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informujemy o przedłużeniu terminu naboru wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów do dnia 27 października br. - Powiat Wodzisławski

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa śląskiego, realizującego projekt systemowy pt. "Nauka drogą do sukcesu na Śląsku" w ramach Poddziałania 9.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, termin naboru wniosków o przyznanie stypendium wyznaczony na okres od 17 września do 16 października 2009r. zostaje przedłużony do dnia 27 października br.