Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyniku przetargu - Powiat Wodzisławski

Informacja o wyniku przetargu

Informacja o wyniku przeprowadzonego I przetargu ustnego ograniczonego na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Pszowie, w rejonie ulicy Karola Miarki.

W dniu 8 grudnia 2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego
w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2, odbył się I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Skarbu Państwa, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 1276/32 o pow. 0,0092 ha, jednostka ewidencyjna Pszów, obręb Pszowskie Doły, karta mapy 1, zapisanej w księdze wieczystej nr GL1W/00078562/5, prowadzonej przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim.

Do tut. Starostwa wpłynęło jedno zgłoszenie uczestnictwa w niniejszym przetargu ograniczonym, którego strony zostały dopuszczone do uczestnictwa w przetargu w związku ze spełnieniem warunków przetargowych.

Cena wywoławcza wynosiła 2 706,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset sześć złotych 00/100), a najwyższa osiągnięta w wyniku przetargu cena wyniosła 2 736,00zł (słownie: dwa tysiące siedemset trzydzieści sześć złotych 00/100).

Nabywcą nieruchomości zostali Państwo Wiesława i Michał Dziwisz .