Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o możliwości prezentacji stoisk ze zdrową żywnością - Powiat Wodzisławski

Informacja o możliwości prezentacji stoisk ze zdrową żywnością

W dniu 12 września 2010 r. (niedziela) Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim planuje zorganizować imprezę plenerową, której celem będzie promocja zdrowego trybu życia. Impreza będzie częścią projektu „Ponadnarodowy wymiar i znaczenie zagadnień profilaktyki i promocji zdrowia – Dni Promocji Zdrowia 2010 w Powiecie Wodzisławskim”. Projekt ten jest wspierany przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Impreza odbędzie się na Polu Biwakowym „Europa” w Olzie, a jej rozpoczęcie zaplanowano na godz. 14:00. Podczas całego przedsięwzięcia, oprócz pokazów ratownictwa wodnego i udzielania pierwszej pomocy, prezentacji zdrowej kuchni będzie ponadto możliwość nieodpłatnego ustawienia na terenie obiektu stoisk i zaprezentowania się lokalnych producentów zdrowej żywności.

Zainteresowanych możliwością prezentacji zdrowej żywności mieszkańców powiatu wodzisławskiego prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 20 sierpnia 2010r.

Szczegółowych informacji na temat  możliwości prezentacji zdrowej żywności podczas imprezy udziela p. Bogusław Krótki, Pole Biwakowe „Europa”, tel.  (32) 451-17-88 oraz tel. kom. 783-530-678. Ilość zgłoszeń jest ograniczona.