Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja na temat godzin pracy urzędu w wigilię - Powiat Wodzisławski

Informacja na temat godzin pracy urzędu w wigilię

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem starosty w wigilię Bożego Narodzenia, tj. 24 grudnia, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim będzie czynne do godz. 12:00. W tym dniu nie będą za to funkcjonować podmioty zewnętrzne, jak Terenowy Punkt Paszportowy oraz kasa przy Wydziale Komunikacji.

logo powiatu

Zmiana godzin funkcjonowania urzędu w wigilię oznacza m.in., że Wydział Komunikacji i Transportu oraz Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności będą dyżurować w godz. 8:00 – 11:30. Wolne w tym dniu będą mieli pracownicy administracji rządowej, do której zaliczają się m.in. urzędnicy punktów paszportowych, a także pracownicy prowadzonego przez podmiot prywatny punktu kasowego przy ul. Pszowskiej 92a.