Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja dotycząca funkcjonowania szpitala w dniu 12 listopada - Powiat Wodzisławski

Informacja dotycząca funkcjonowania szpitala w dniu 12 listopada

Dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. z uwagi na fakt, że dzień 12 listopada jest ustawowo dniem wolnym od pracy informuje, iż wszystkie zaplanowane na ten dzień przyjęcia na oddziały szpitalne, zaplanowane zabiegi oraz badania, a także wizyty w poradniach w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Zespole Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach, będą odbywały się według zaplanowanej na ten dzień kolejności świadczenia usług.

Szpital w Wodzisławiu Śl.

W przypadku nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta, pomoc udzielana będzie pacjentom w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.