Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski I Gminne Zawody Lekkoatletyczne pod patronatem Wójta Gminy Gorzyce - Powiat Wodzisławski

I Gminne Zawody Lekkoatletyczne pod patronatem Wójta Gminy Gorzyce

Gmina Gorzyce wzbogaciła szkolną bazę sportową o kilka nowych obiektów co powinno mieć przełożenie na osiągnięcia sportowe uczniów. Impreza ta będzie pierwszą z corocznie powtarzanych imprez sportowych o zasięgu gminnym.

I gminne zawody lekkoatletyczne w Gorzycach

KIEDY: 14 MAJA 2019 r.

GDZIE: Obiekt sportowy przy Szkole Podstawowej w Rogowie

PROGRAM:

• 930 uroczysta ceremonia rozpoczęcia
  • 1000 sztafeta
  • 1030 rozpoczęcie czwórboju LA
  • 1400 – 1430 uroczysta ceremonia zakończenia

Aby jeszcze bardziej zachęcić dzieci i młodzież do systematycznych treningów oraz do uczestnictwa w imprezach sportowych zostanie stworzona księga rekordów lekkoatletycznych – w której zamieszczane będą nazwiska sportowców o najlepszych wynikach.

Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki nowoczesnej bazie sportowej oraz właściwej motywacji i dopingowi osiągnięcia uczniów ze szkół z Gminy Gorzyce będą zauważalne na imprezach sportowych o coraz wyższych rangach.