Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Grudniowe porady prawne i psychologicznego w Oazie Aktywności - Powiat Wodzisławski

Grudniowe porady prawne i psychologicznego w Oazie Aktywności

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. w ramach realizowanego projektu "Oaza Aktywności" zaprasza do korzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej oraz porad prawnych oferowanych przez Centrum. Z powodu covid-19 porady udzielane są zdalnie, po wcześniejszym umówieniu.

prawo, Temida, sąd, porady prawne, na zdjęciiu młotek sędziowki oraz waga sprawiedliwości

Pokonajmy samotność - Cieszmy się życiem!

Porady udzielane są telefonicznie lub poprzez komunikator internetowy „Skype”- wg harmonogramów form wsparcia na dany miesiąc. Na porady obowiązują zapisy pod nr tel. (32) 455 14 30 wew. 36. Zarówno w przypadku porad prawnych, jak i wsparcia psychologicznego osoby udzielające pomocy kontaktują się zdalnie z zainteresowaną osobą w umówionym dniu i godzinie.

Porady prawne udzielane będą:

• w środy (2 grudnia, 9 grudnia i 16 grudnia) oraz
  • w poniedziałek (21 grudnia) w godz. od 9:00 do 12:00.

Z kolei pomoc psychologiczne – również w środy (2 grudnia, 9 grudnia i 16 grudnia), ale w godz. 15:30 – 18:30.

Wszystkie porady są bezpłatne. Zachęcamy do korzystania.

Więcej informacji o projekcie „Oaza aktywności”, w ramach którego świadczone są usługi bezpłatnych porad można zyskać TUTAJ (link-nowe okno).