Gratulacje dla firmy „Michael” za tytuł „FIRMA RODZINNA”

Władze Powiatu złożyły gratulacje i życzenia właścicielom firmy "Michael" z Rydułtów, którzy otrzymali prestiżowy tytuł "Firma Rodzinna", nadany podczas Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Starosta Leszek Bizoń wraz członkini Zarządu Powiatu Kornelią Newy oraz naczelnikiem Wydziału Oświaty Katarzyną Zöllner-Solowską i dyrektorem Branżowej Szkoły I Stopnia w Radlinie  Jarosławem Rudolem odwiedzili właściciela firmy Henryka Michalika, przekazując list gratulacyjny oraz kwiaty.

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach jest największą organizacją pracodawców w województwie śląskim. Podczas XXVI Wielkiej Gali poznaliśmy najlepsze firmy województwa śląskiego, które zostały uhonorowane nagrodami w kategoriach: Firma z Jakością, Wiarygodny Lider Biznesu, Firma Rodzinna.

W kategorii Firma Rodzinna wyróżnienie zdobyła firma Michael z Rydułtowskiej Strefy Przedsiębiorczości. Przyznanie tak nobilitującej nagrody jest odzwierciedleniem ogromnej pracy, wysiłku i determinacji włożonej w rozwój firmy. – Przedsiębiorstwa rodzinne, które budują swoją strategie na tradycyjnych wartościach są ważnym filarem gospodarki naszego powiatu i kraju – powiedział starosta Bizoń. Jednocześnie podziękował właścicielowi firmy za dotychczasowe wieloletnie zaangażowanie w proces kształcenia młodzieży oraz rozwój szkolnictwa zawodowego w powiecie.