Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gorzyce: wystawa prac Kaji Renkas - Powiat Wodzisławski

Gorzyce: wystawa prac Kaji Renkas

Już 21 marca w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach pojawią się prace jednej z najciekawszych polskich artystek -  Kaji Renkas.

plakat wystawa

Głównym obszarem jej działania jest grafika warsztatowa, projektowanie graficzne oraz  plakat. Jako autorka plakatów jest znana i ceniona zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Prowadziła warsztaty dotyczące zarówno projektowania graficznego jak i plakatu na uczelniach w USA, Walii czy Turcji. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Zapraszamy na wernisaż jej prac w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach 21 marca o godz. 18.00.