Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski GORZYCE: WIECZÓR AUTORSKI Z ILONĄ FELICJAŃSKĄ - Powiat Wodzisławski

GORZYCE: WIECZÓR AUTORSKI Z ILONĄ FELICJAŃSKĄ

…Chodziła po wybiegach u największych projektantów. Zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia. Prowadziła program „Na każdy temat". Udzielała i nadal udziela się charytatywnie. Została nagrodzona nagrodą „ECCO Walk in Style". Autorka książek motywujących do lepszego życia. Autorka i pomysłodawczyni kampanii społecznej „Nie/zależne”.

Już wkrótce 17 marca zapraszamy na wieczór autorski z ILONĄ FELICJAŃSKĄ do Ośrodka Kultury w Gorzycach. Nasz gość opowie o tym jak udało Jej się porażkę przekuć w sukces, a także o nowych projektach i o kampanii „Nie/zależne”, którą wspiera Pierwsza Dama Agata Duda. Po spotkaniu można będzie nabyć książki z autografem autorki. Wstęp wolny!