Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Gorzyce: SPEKTAKL SEKS DLA OPORNYCH

Gorzyce: SPEKTAKL SEKS DLA OPORNYCH

Gminne Centrum Kultury w Gorzycach zaprasza w dniu 15 lutego 2022 r. na spektakl "Seks dla opornych".

PLAKAT - seks dla opornych

Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika „Seks dla opornych” ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to co w związku dwojga ludzi najważniejsze – bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?

„Seks dla opornych” to wyśmienita komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, wyobrażeniach i punktach widzenia, które rozmijają się pokazując dobitnie, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Warto zobaczyć tę mądrą, obfitującą w błyskotliwe dialogi sztukę o życiu, przemijaniu i miłości, która bawi i wzrusza do łez. „Seks dla opornych”, to świetny wybór dla widzów szukających w teatrze rozrywki, ale także dla tych, którzy z teatru chcą wyjść z poczuciem, że to, co przed chwilą zobaczyli, skłania do refleksji.

Występują: Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek
Reżyseria: Paweł Szumiec
Muzyka: Jarek Babula
Produkcja: Ave Teatr
Management: Kreatywna Pantera – Agnieszka Perzyńska

Cena biletu 60 zł.

Rezerwacja oraz sprzedaż biletów: GCK w Gorzycach, tel. 32 4511 687, w Ośrodku Kultury w Czyżowicach 32 4513 288, w Ośrodku Kultury w Olzie tel. 32 4511 112.