Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski GORZYCE: PROMOCJA KSIĄŻKI "Z CZŁOWIEKIEM I W RODZINIE...HISTORIE PISANE W GMINIE GORZYCE" - Powiat Wodzisławski

GORZYCE: PROMOCJA KSIĄŻKI „Z CZŁOWIEKIEM I W RODZINIE…HISTORIE PISANE W GMINIE GORZYCE”

Gminne Centrum Kultury w Gorzycach zaprasza na promocję książki ks. dra hab. Henryka Olszara pt.: "Z człowiekiem i w rodzinie... Historie pisane w Gminie Gorzyce". Spotkanie promocyjne odbędzie się 2 grudnia 2019 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach. Serdecznie zapraszamy!

plakat promocja książki "Z człowiekiem i w rodzinie... Historie pisane w gminie gorzyce"