Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski GORZYCE: JAZZ POSTERS ELEVEN YEARS AFTER - Powiat Wodzisławski

GORZYCE: JAZZ POSTERS ELEVEN YEARS AFTER

Gminne Centrum Kultury w Gorzycach serdecznie zaprasza 15 listopada na wyjątkową wystawę JAZZ POSTERS ELEVEN YEARS AFTER.

plakat jazz posters eleven years after

Od jedenastu lat gliwickiemu festiwalowi „Jazz w Ruinach” towarzyszy międzynarodowy przegląd plakatu „Jazz Posters”,
którego pomysłodawcą i kuratorem jest dr hab. Tomasz Kipka.  Podczas wystawy zaprezentowane zostaną wybrane plakaty z jedenastu edycji tej znakomitej imprezy.
Dzięki współpracy z Instytutem Sztuk Plastycznych Uniwersytetu Śląskiego oraz z fundacją Kocham Swoje Życie,
w sali Ośrodka Kultury w Gorzycach zagoszczą prace plastyków z całego świata, a pomiędzy nimi będziecie mogli znaleźć również plakaty artystów z naszego regionu.
Zapraszamy !!!