Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Godów, Wodzisław Śl.: Żołnierze Wyklęci w bibliotece - Powiat Wodzisławski

Godów, Wodzisław Śl.: Żołnierze Wyklęci w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie zaprasza 16 marca na wykład dr. Mateusza Sobeczko w ramach projektu edukacyjnego na temat historii Górnego Śląska.

„Historia Górnego Śląska”, to wspólna nazwa cyklu wykładów, które w Bibliotece w Godowie wygłosi dr Mateusz Sobeczko.  Kolejny wykład pn. „Klika różnych gryzoni reakcyjnych. Podziemie na Górnym Śląsku” odbędzie się 16 marca godz. 18.00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Godowie, ul. 1 Maja 18.

Wcześniej, bo o godz. 11:00 autor wygłosi wykład w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim.