Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Funkcjonowanie urzędu w okresie świątecznym - Powiat Wodzisławski

Funkcjonowanie urzędu w okresie świątecznym

Podajemy informację o godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. i jego komórek organizacyjnych, a także niektórych jednostek organizacyjnych Powiatu Wodzisławskiego w okresie świąteczno-noworocznym.

logo powiatu

W wigilię i sylwestra wydziały Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., a także Terenowy Punkt Paszportowy funkcjonujący przy ul. Pszowskiej 92a będą pracować do godz. 13:00. Wydział Komunikacji i Transportu oraz Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności będą przyjmować klientów od godz. 8:00 do godz. 12:00. Z kolei Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. w wigilię i w sylwestra pracować będzie od godz. 6:00 do godz. 14:00.

W Boże Narodzenie i Nowy Rok tak Starostwo, jak i pozostałe jednostki będą nieczynne.

W piątek, 27 grudnia, zarówno Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. jak i powiatowe jednostki organizacyjne będą funkcjonowały w zwyczajowych godzinach. Terenowy Punkt Paszportowy w Wodzisławiu Śl., będący jednostką Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach będzie jednak nieczynny.