Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Filmowe mikołajki w WCK dla szkół i przedszkoli - Powiat Wodzisławski

Filmowe mikołajki w WCK dla szkół i przedszkoli

Wodzisławskie Centrum Kultury jak co roku przygotowało dla dzieci miłą niespodziankę z okazji mikołajek. We wtorek, 6 grudnia o godz. 9:00 przedszkolaki i uczniowie klas I-III szkół podstawowych będą mieli okazję spotkać z wyczekiwanym gościem i otrzymać od niego upominek. Zanim jednak to nastąpi, dzieci zobaczą film „Świąteczna niespodzianka”.

plakat filmu świąteczna niespodzianka. na plakacie mis w świątecznym pudełku.

Nie wszystkie misie zapadają w zimowy sen. A w tym jednym naprawdę można się zakochać, tym bardziej, że potrafi mówić ludzkim głosem. I to nie tylko w Wigilię. Marianna zauważa misia na loterii fantowej podczas jarmarku świątecznego. Od początku czuje z nim niesamowitą więź. Niestety miś ma inne plany. Pragnie, aby wygrał go ktoś bogaty. Taki ktoś, kto nauczy go wszystkiego o świecie ludzi. Teraz Marianna ma czas tylko do świąt, by przekonać misia o tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Zapraszamy Was na prawdziwe, świąteczne Miś…sion impossible!

Bilety w cenie 35 zł (w tym upominek) można rezerwować e-mailowo: i.sobota@wck.wodzislaw.pl do 22 listopada. Informacji udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej (tel. 32 455 48 55).

Źródło opisu filmu i grafiki: Vivarto