Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Festiwal planszówek w RCK

Festiwal planszówek w RCK

Druga edycja bezpłatnego Festiwalu Grydcon to idealne wydarzenie dla wszystkich fanów planszówek i graczy RPG. Swoje miejsce odnajdą tu również autorzy gier planszowych, którzy na strefie prototypów pokazać będą mogli swoje projekty. Wydawnictwa prezentować będą swoje nowości, które będzie można u nich zakupić.

plakat - festiwal planszowek w RCK

Grydcon to dziesięciogodzinne wydarzenie przepełnione super zabawą i integracją ze znajomymi, podczas której poznać można osoby dzielące te same pasje, a na każdym rogu czekają gry, w które wspólnie można zagrać. Nie zabraknie również gier rodzinnych także nie bójcie się zabrać ze sobą swoich pociech. Jeśli pomiędzy grami potrzebujecie trochę aktywności to zapraszamy do strefy sportowej, w której czekają na Was Futbol Stołowy i Carrom. Osoby lubiące rywalizację odnajdą się w strefie turniejowej podczas przygotowanych przez nas turniejów w Neuroshimę HEX, Futbol Stołowy, Wirusa i Azula, a na ich zwycięzców czekają rewelacyjne nagrody

Gry bez prądu łączą ludzi i pewnie dlatego tak popularnymi podczas wszystkich festiwali są akcje krwiodawstwa. Od tego roku również podczas Grydconu będzie możliwość, by ratować to co najcenniejsze dzieląc się życiem. Dla krwiodawców, którzy nie chcą przegapić ani sekundy festiwalu mamy dobrą wiadomość. Akcja trwać będzie od 9:00 do 13:00 więc rozpocznie na godzinę przed rozpoczęciem festiwalu, dzięki temu skorzystać możecie z wszystkich atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.

Pozostało więc tylko najważniejsze. Festiwal Grydcon odbędzie się 23.09.2023 w godzinach 10:00 – 20:00 w Rydułtowskim Centrum Kultury “Feniks”. Zarezerwujcie sobie ten termin i wpadajcie na planszówki w Rydułtowach. Do zobaczenia!