Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Farby i pędzle poszły w ruch. Inicjatywa uczniów ZSP w Pszowie - Powiat Wodzisławski

Farby i pędzle poszły w ruch. Inicjatywa uczniów ZSP w Pszowie

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie w ruch poszły farby i pędzle. Uczniowie postanowili nadać charakter nowo otwartej kawiarence szkolnej. Samodzielnie wykonali projekt oraz ozdobili ściany pomieszczenia.

Na ścianach nie zabrakło akcentów nawiązujących do kierunków kształcenia placówki: mechanik/technik pojazdów samochodowych, fryzjer, technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Młodzi artyści już zapowiedzieli, że mają nowe pomysły, które chcą wdrożyć, aby nadać szkole nowego wizerunku.

Inspiracją dla mnie były profile zawodów, w których kształci szkoła. Pomysły czerpię z różnych zdjęć i projektów, które znajduję w Internecie lub w otaczającym świecie” – mówi Oliwier Kuligowski, uczeń ZSP, główny pomysłodawca projektu.