Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - Powiat Wodzisławski

Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Zarząd Wojewódzki Śląskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Katowicach zaprasza wszystkie miasta i gminy województwa śląskiego do wspólnej zabawy, sportowej rywalizacji i aktywności ruchowej w różnych formach ruchu.

Tegoroczny Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich odbędzie się w dniach: od 26 V do 1 VI 2009r., a honorowy patronat objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Celem głównym Tygodnia jest aktywacja jak największej liczby naszych obywateli, szczególnie tych, którzy dotychczas nie interesowali się rekreacją fizyczną, nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie wyjeżdżają na weekendy i wycieczki.

Uczestnictwo jest możliwe wszędzie w obrębie miasta i gminy, w klubach sportowych, przedszkolach, szkołach, Ogniskach TKKF, Kołach LZS, ośrodkach rekreacji i wypoczynku, osiedlach mieszkaniowych, zakładach pracy, itp.

Zgłoszenia do Turnieju prosimy przesyłać do biura Zarządu Wojewódzkiego Śląskiego TKKF w terminie do 30 IV 2009 r.:
– pocztą na adres Al. Korfantego 8, 40-004 Katowice
– e mailem: slaskietkkf@interia.pl
– faksem na tel.: (0-32) 253-79-58.