Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Elektroniczny nabór do szkół ponadpodstawowych - Powiat Wodzisławski

Elektroniczny nabór do szkół ponadpodstawowych

W najbliższy poniedziałek, 17 maja, rozpoczyna się nabór do szkół ponadpodstawowych. Podobnie jak w latach ubiegłych proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Wodzisławski będzie przebiegał z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru VULCAN.

okładka informatora naborowego na rok szkolny 2021/2022

W związku ze zbliżającym się naborem do szkół ponadpodstawowych firma VULCAN zaprasza zainteresowanych kandydatów do udziału w webinarium, które odbędzie się 13 maja o godzinie 17.00 i potrwa ok. 90 minut. Podczas prezentacji kandydaci dowiedzą się, jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie dokumenty dostarczyć do szkół. Przedstawiony zostanie także proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku.

Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę internetową akcji rekrutacyjnej – PRZEJDŹ DO NOWEGO OKNA, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie w serwisie YouTube.

ÓSMOKLASIŚCI pamiętajcie:

13 maja 2021 r., godzina 17:00

baner - webinar dotyczący naboru do szkół ponadpodstawowych