Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś swoje święto obchodzą pielęgniarki i położne - Powiat Wodzisławski

Dziś swoje święto obchodzą pielęgniarki i położne

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych władze Powiatu Wodzisławskiego życzą wszystkim przedstawicielkom i przedstawicielom tych grup zawodowych zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności.

Miedzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Dziękujemy za opiekę i pomoc niesioną osobom jej potrzebującym, a także za troskę o pacjentów oraz za pełną zaangażowania pracę w ratowanie ludzkiego zdrowia i życie. Niesienie pomocy drugiemu człowiekowi jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie którzy podejmują się tej misji, zasługują na nasze najwyższe uznanie.

W PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. zatrudnione są 282 pielęgniarki i 68 położnych.