POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Dziś Święto Policji

24 lipca to dzień, w którym swoje święto obchodzą Policjanci i Policjantki oraz pracownicy cywilni komend, komisariatów i posterunków. Z tej okazji wszystkim im życzymy bezpiecznej służby.

Grafika okolicznościowa z okazji Święta Policji

„Z okazji Święta Policji, w imieniu społeczności Powiatu Wodzisławskiego mamy zaszczyt przekazać Panu oraz wszystkim Policjantkom i Policjantom, jak również pracownikom cywilnym Komendy najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania wobec wzorowo wypełnianych obowiązków służbowych. Dziękujemy za wysiłek, który wkładają Państwo w codzienną służbę na rzecz mieszkańców powiatu. Gratulujemy osiągnięć i sukcesów w dotychczasowej służbie.

Niech dzisiejsze święto będzie powodem do Waszej dumy i satysfakcji, a policyjny mundur, który na co dzień nosicie, niech stale cieszy się należytym szacunkiem, stanowiąc niezaprzeczalny symbol ochrony praw i wolności obywatelskich.

W tym ważnym dla Państwa formacji dniu życzymy dalszych sukcesów w wykonywaniu obowiązków służbowych, godnych, satysfakcjonujących i bezpiecznych warunków pracy, a także zadowolenia z dokonań, wytrwałości w służbie i pracy, a także powodzenia w życiu osobistym” – napisali w okolicznościowym piśmie skierowanym do wodzisławskich policjantów starosta Leszek Bizoń oraz przewodniczący rady powiatu Adam Krzyżak.