Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracowników Służby Zdrowia - Powiat Wodzisławski

Dziś Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracowników Służby Zdrowia

7 kwietnia swoje święto obchodzą pracownicy służby zdrowia. Z tej okazji starosta Leszek Bizoń wraz z Zarządem i Radą Powiatu Wodzisławskiego wszystkim pracownikom systemu ochrony zdrowia w powiecie wodzisławskim składają serdeczne podziękowania za ich zaangażowanie oraz za służbę na rzecz drugiego człowieka.

Kobieta w stroju medycznym trzymająca w dłoniach wielkie czerwone serce

Słowa szczególnej wdzięczności władze powiatu kierują do pracowników Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim, zarządzającego Szpitalami oraz Zespołami Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl.

bukiet kwiatów