Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś Premiera Wieści Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Dziś Premiera Wieści Powiatu Wodzisławskiego

Zapraszamy na najnowsze Wieści Powiatu Wodzisławskiego przygotowane przez redakcję Telewizji TVT. Relację z powiatowych wydarzeń można obejrzeć dziś i jutro na antenie Telewizji TVT.

Na plakacie logo powiatu wodzisławskiego, logo Telewizji i informacje o godzinach emisji programu.

W programie:

• podpisanie umowy na przebudowę ul. 1 Maja w Mszanie,
  • relacja z Pikniku Rodzin Zastępczych,
  • relacja z otwarcia wyremontowanego Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Geriatrycznym w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim,
  • Powiatowy Festiwal Kultury,
  • Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie,
  • odnowienie umowy o współpracy z Powiatem Tczewskim

Telewizję Regionalną TVT można odbierać na kanale 47 lokalnego multipleksu MUX-L2 oraz w ofercie operatorów telewizji kablowej. Szczegółową informację na ten temat można uzyskać na stronie TVT (PRZEJDŹ). Stację można oglądać również w sieci Internet na stronie: http://telewizjatvt.pl/na-zywo/ lub w aplikacji dostępnej w serwisie Google Play.