Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dzień Położnej i Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki - Powiat Wodzisławski

Dzień Położnej i Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

8 i 12 maja to bardzo ważne daty w położniczym i pielęgniarskim kalendarzu. Wiążą się z refleksją o tych zawodach, które postrzegane są przez pryzmat empatii, poświęcenia, dobroci, towarzyszenia człowiekowi w zdrowiu i w chorobie.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych  starosta Leszek Bizoń wraz z Zarządem składają najserdeczniejsze życzenia. Samych radosnych i pomyślnych chwil, szczęścia w życiu zawodowym i osobistym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech każdy Wasz dzień będzie świętem, niech nigdy nie zabraknie Wam ciepła i życzliwości, którymi obdarzacie pacjentów. Wszystkiego najlepszego!

Zdjęcie ilustracyjne. Pielęgniarka trzymajaca symbol serca