Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Do obejrzenia prace dyplomowe absolwentów Liceum Plastycznego - Powiat Wodzisławski

Do obejrzenia prace dyplomowe absolwentów Liceum Plastycznego

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy prac dyplomowych uczniów klasy czwartej Liceum Plastycznego. Wernisaż będzie miał miejsce dziś, 20 kwietnia w Pałacu Dietrichsteinów. Początek o godzinie 17:00.

Prezentowane będą prace uczniów z dwóch specjalizacji: projektowanie graficzne i techniki druku artystycznego pod kierunkiem Moniki Kołodziej-Mrosek i Adama Skrobola. Tegoroczne dyplomy to przegląd różnych technik graficznych i zainteresowań artystycznych uczniów. Cykle prac to linoryt, intaglio i druk cyfrowy. Na wystawie będzie można zobaczyć m.in. projekty gier planszowych, koncepty do gier komputerowych czy projekty społeczne. Będą również ilustracje dla dzieci i projekty identyfikacji firm.

Wystawa w wodzisławskim muzeum będzie dostępna do końca czerwca 2023 roku. Wstęp jest bezpłatny.

Dziewczyna stoi, w tle obrazy, z przodu książka.