Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski CZYŻOWICE: KABARET "ZA MAŁO DUŻY" - Powiat Wodzisławski

CZYŻOWICE: KABARET „ZA MAŁO DUŻY”

Gminne Centrum Kultury w Gorzycach pragnie zaprosić na kabaret "Za Mało Duży" w wykonaniu członków grupy teatralno-kabaretowej Irrealis. Występ, będący częścią programu autorskiego pt. "Amatorsko-Profesjonalni" odbędzie się 10 listopada (sobota) o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury w Czyżowicach. Wstęp wolny!

plakat kabaret

Kabaret „Za Mało Duży”, czyli czyli Łukasz Przybyła, Michał Fibic, oraz Krzysztof Paniczek, wywodzą się z grupy teatralno-kabaretowej Irrealis, funkcjonującej pod wodzą Andrzeja Biskupa w Pietraszynie. Właśnie tam odbyła się premiera kabaretu „Za Mało Duży”, który 10 listopada będzie można obejrzeć w Ośrodku Kultury w Czyżowicach.