Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Człowiek Roku 2015 portalu tuWodzislaw.pl - Powiat Wodzisławski

Człowiek Roku 2015 portalu tuWodzislaw.pl

Kapituła Konkursu Człowiek Roku tuWodzisław.pl wybrała 15 nominowanych do tytułu Człowieka Roku w kategoriach Biznes, Kultura i Sport. Swojego wyboru dokonają też internauci. Trwa głosowanie.

Zasady konkursu Człowiek Roku tuWodzislaw.pl są proste: kandydatów mógł zgłosić każdy mieszkaniec i każda z instytucji działających na terenie powiatu. W każdej kategorii (Biznes, Kultura i Sport) Kapituła Konkursu wyłoniła nominowanych do nagrody. Następnie Kapituła w każdej z tych kategorii wybierze laureata, który zostanie Człowiekiem Roku. Nazwiska laureatów poznamy na uroczystej gali finałowej 11 lutego.

Swojego wyboru dokonują też internauci. Czytelnicy portalu www.tuwodzislaw.pl w głosowaniu internetowym i sms-owym zdecydują, który z 15 nominowanych otrzyma Nagrodę Internautów. Głosowanie rozpoczęło się 18 stycznia o godz. 12:00 i potrwa do 29 stycznia do godz. 12:00. Głosować można logując się w serwisie portalu lub przez Facebooka. Każdy czytelnik może oddać 1 głos dziennie – weź udział w głosowaniu!

Z kolei osoby, które zechcą wysłać sms-a, w treści muszą wpisać CRWODZ. (a po kropce numer kandydata), a następnie wysłać pod numer 7136. Kto został nominowanym?

W kategorii Biznes: Grzegorz Meisel, Stanisław Mikos, Marian Oślizło, Remigiusz Rączka i Aleksandra Trocińska.

W kategorii Kultura: Wojciech Ciuraj, Emilia Kopiec, Michał Mentel, Marek Sobota i Beata Tomas.

W kategorii Sport: Dominika Bielecka, Janusz Magiera, Agata Majka, Mateusz Siodłoczek i Marta Wójcik.

Patronat nad kampanią o tytuł Człowieka Roku 2015 tuWodzislaw.pl objął m.in. starosta Tadeusz Skatuła.

Sylwetki nominowanych do tytułu można poznać na stronie internetowej portalu www.tuwodzislaw.pl.

Źrodło: www.tuwodzislaw.pl