Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Czego nie widać w drodze do sukcesu? Seminarium dla firm - Powiat Wodzisławski

Czego nie widać w drodze do sukcesu? Seminarium dla firm

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu wodzisławskiego na seminarium, które odbędzie się 26 listopada.

laptop

W programie m.in. wystąpienia specjalistów z zakresu komunikacji w firmie, sprzedaży, wykorzystania narzędzi informatycznych w rozwoju firmy, networkingu oraz wizerunku firmy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa można zgłaszać do 19 listopada na adres: szkolenia@pup-wodzislaw.pl lub telefonicznie 32 459 29 96. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły na plakacie.