POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Co zamiast targów edukacyjnych?

Jakiś czas temu informowaliśmy o odwołaniu targów edukacyjnych. Ze względu na sytuację oświatową, targi miały odbyć się w późniejszym terminie, jednak ze względów organizacyjnych w tym roku zrezygnowaliśmy z tej formy promowania naszych szkół. Z pomocą przyszedł wodzisławski PODN, którego przedstawiciele odwiedzili lokalne szkoły podstawowe i gimnazja.

Konsultanci Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim wybrali się z wizytą do wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów, funkcjonujących na terenie powiatu wodzisławskiego. W ten sposób do szkół dotarł film promujący powiatowe szkoły ponadpodstawowe, który można również obejrzeć na naszej stronie. Dla przypomnienia link:

Oprócz filmu, konsultanci PODN zostawili również słodką niespodziankę dla młodzieży w postaci krówek w etykiecie zachęcającej do wyboru szkół powiatu wodzisławskiego.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku targi edukacyjne odbędą się zgodnie z planem. Za zaistniałą sytuację przepraszamy i obiecujemy poprawę 🙂