Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Chcesz wymienić ogrzewanie albo zamontować fotowoltaikę? Przyjdź na spotkanie - Powiat Wodzisławski

Chcesz wymienić ogrzewanie albo zamontować fotowoltaikę? Przyjdź na spotkanie

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego zaprasza 29 kwietnia do Powiatowego Centrum Konferencyjnego w Wodzisławiu Śl. (ul. Pszowska 92A, obok Biura Paszportowego i Wydziału Komunikacji), gdzie w godz. 9-15:00 czynny będzie punkt informacyjny poświęcony wymianie systemów ogrzewania oraz montażu fotowoltaiki.

żarówka

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego, w którym będzie można przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta, a także zapoznać się z informacjami na temat programu „Czyste powietrze”.

Konsultacje będą prowadzone 29 kwietnia br. w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92a (przy biurze paszportowym) w godzinach od 9.00 do 15.00.

Działanie jest elementem projektu „Gmina z dobrą energią 2” realizowanego przez wszystkie gminy z naszego terenu.