Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Całodobowe wsparcie psychologiczne w powiatowych instytucjach - Powiat Wodzisławski

Całodobowe wsparcie psychologiczne w powiatowych instytucjach

W związku z trwającą epidemią i pojawiającymi się telefonami od mieszkańców, którzy poszukują wsparcia psychologicznego we względu na izolację czy kwarantannę, przypominamy, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. wspólnie z Powiatowym Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie z siedzibą w Wodzisławiu Śl. zapewniają całodobowe wsparcie psychologiczne wszystkim osobom go potrzebującym. Z psychologiem, terapeutami oraz radcą prawnym można porozmawiać telefonicznie lub przez komunikator Skype.

całodobe wsparcie psycgologiczne plakat

Harmonogram zdalnego wsparcia psychologicznego przedstawia się następująco:

• od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 15:00 pomoc zapewnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl., telefon kontaktowy: 32 455 14 30 wew. 37, komunikator Skype: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl
  • w dni robocze w godzinach od 15:00 do 8:00 oraz całodobowo w weekendy pomoc świadczy Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie telefon kontaktowy: 32 455 60 32 lub 665 569 912.

plakat pomoc psychologiczna