Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Brak wolnych miejsc na dzisiejszy koncert! - Powiat Wodzisławski

Brak wolnych miejsc na dzisiejszy koncert!

Dzisiaj wieczorem w Rydułtowskim Centrum Kultury o 18:00 odbędzie się koncert kameralny pt. "Muzyka Wiednia" w ramach obchodów 20-lecia Powiatu Wodzisławskiego. Z wielką przykrością informujemy, że na koncert nie ma już wolnych miejsc!

Wejściówki były dystrybuowane m.in. za pośrednictwem Rydułtowskiego Centrum Kultury. Jak się jednak okazało wszystkie bezpłatne wejściówki zostały już rozdane i aktualnie nie ma wolnych miejsc na koncert. Za utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do udziału w innych imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych przez Powiat Wodzisławski!