Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bohumin: "Chwila Nieuwagi" w "Pod zielonym dębem" - Powiat Wodzisławski

Bohumin: „Chwila Nieuwagi” w „Pod zielonym dębem”

Stowarzyszenie "Oderberg" zaprasza 1 grudnia na koncert zespołu "Chwila Nieuwagi".

plakat "Chwila Nieuwagi" w "Pod zielonym dębem"

Koncert odbędzie się w hotelu „Pod zielonym dębem” w Starym Boguminie. Chwila Nieuwagi zaprezentuje swój program „Brama Morawska”. Zespól zabierze słuchaczy w podróż szlakami czeskiej muzyki rozrywkowej i ludowej, łącząc oryginalne aranżacje z melodiami znanymi nie tylko na terenie Republiki Czeskiej. Doceniony m.in. przez Jarka Nohavicę program to doskonała szansa na zanurzenie się w śląskie, czesko-polskie specyfikum, czemu niewątpliwie pomaga wyjątkowe, starobogumińskie genius loci.

Wstęp: 200Kč.