Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bogumin: koncert Pomau Orchestra i Oderberg Quartett - Powiat Wodzisławski

Bogumin: koncert Pomau Orchestra i Oderberg Quartett

7 grudnia w sali koncertowej hotelu "Pod Zielonym Dębem" w Starym Boguminie odbędzie się koncert i prapremiera teledysku górnośląskiego live-bandu Pomau i kwartetu smyczkowego Oderberg.

grafika promująca koncert zespołów Pomau i Oderberg, zawartość w treści posta

Jak przekonują organizatorzy, koncert to efekt transgranicznej synkretycznej współpracy między hiphopowym zespołem Pomau oraz prezentującym zazwyczaj klasyczny repertuar kwartetem smyczkowym Odeberg. Koncert  będzie jednocześnie okazją do zaprezentowania wspólnie nakręconego wideoklipu.

Bilety w cenie 200 koron czeskich do nabycia w recepcji hotelu „Pod Zielonym Dębem” w Starym Boguminie.