Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Biało-czerwone krówki na stulecie niepodległości - Powiat Wodzisławski

Biało-czerwone krówki na stulecie niepodległości

Wspólnie z jedną z wodzisławskich firm przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających nasz urząd słodką niespodziankę. Częstujemy biało-czerwonymi krówkami!

Biało-czerwone krówki na stulecie niepodległości

Krówki to słodycze jednoznacznie kojarzące się z Polską. Przez lata były polskim hitem eksportowym. Włączając się w obchody stulecia odzyskania niepodległości, przygotowaliśmy specjalną partię tych słodkości zapakowaną w okolicznościowe biało-czerwone papierki. Cukierkami częstujemy wszystkich odwiedzających wodzisławskie starostwo oraz Terenowy Punkt Paszportowy.