Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Biała niedziela z WOŚP w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Biała niedziela z WOŚP w Wodzisławiu Śl.

Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia, jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję włączają się również powiatowe szpitale, organizując Białą Niedzielę. Będzie można nie tylko wesprzeć Orkiestrę, ale też zadbać o swoje zdrowie.

plakat promujący Białą Niedzielę w PPZOZ 30 stycznia 2022, opis zawartości tekstowej w treści posta

W ramach akcji, która zorganizowana zostanie w niedzielę od 8:00 do 12:00 na terenie Zespołu Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26 Marca 164, będzie można skorzystać m.in. z badań profilaktycznych w ramach programu „Profilaktyka 40+” czy skorzystać ze szczepień przeciw covid-19.

By móc wykonać badania z programu „Profilaktyka 40+” należy wcześniej zarejestrować się i pobrać e-skierowanie z Internetowego Konta Pacjenta.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z kolejnej okazji, by zadbać o swoje zdrowia, a także do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

grafika promująca 30 finał Wielkiej Orkisestry Świątecznej Pomocy, zawieralogo fundacji WOŚP i liczby 30 oraz 2022