Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatne zajęcia dla dzieci i seniorów - Powiat Wodzisławski

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i seniorów

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci i seniorów. Zajęcia odbywają się w Oazie Aktywności.

W czwartki, od godz. 14:00 do 16:00 organizowane są zajęcia kreatywne dla dzieci. Zajęcia dla seniorów mają miejsce we wtorki, środy i czwartki.

• we wtorki od 15:00 do 18:00 – zajęcia aktywizacyjne (praca z ceramiką) dla seniorów.
  • w środy i czwartki od 16:00 do 18:00 – zajęcia usprawniające dla seniorów.

Oaza Aktywności znajduje się przy ul. Wałowej 30 w Wodzisławiu Śląskim. Zajęcia są bezpłatne, nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać.