Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatna mammografia w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

Bezpłatna mammografia w Wodzisławiu Śląskim

Kolejna akcja bezpłatnych badań mammograficznych na terenie powiatu wodzisławskiego. Tym razem badania będę przeprowadzane 20 i 21 października w Wodzisławiu Ślaskim.

Badanie będzie można wykonać w pracowni mobilnej stojącej przy MIEJSKIM OŚRODKU SPORTU I REKREACJI w WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM (ul. Bogumińska 8).

Z darmowej profilaktyki mogą skorzystać kobiety w wieku od 50 do 69 lat (rocznik 1942-1961), które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych badań mammograficznych. Wymaganym dokumentem jest dowód tożsamości z numerem PESEL, karta chipowa oraz jeśli to możliwe, zdjęcie bądź opis z poprzedniej mammografii.

Więcej informacji można uzyskać pod  numerem telefonu 32/278 98 96. Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji.

Cyfrowa pracownia mobilna będzie wykonywać badania w dniach:
20 i 21 października br. w godz.: 9.00 – 16.00