Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpieczniej i wygodniej w wodzisławskim urzędzie pracy - Powiat Wodzisławski

Bezpieczniej i wygodniej w wodzisławskim urzędzie pracy

W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śl. szykuje się inwestycja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa oraz komfortu obsługi klientów.

PUP w Wodzisławiu Śl. siedziba

Głównym powodem przedsięwzięcia jest zły stan techniczny instalacji elektrycznej, która była wykonana w momencie budowy budynku i nie spełnia wymogów bezpieczeństwa. W ramach inwestycji oprócz modernizacji instalacji elektrycznej przewidziana jest również wymiana sieci komputerowej tak, aby spełniała ona współczesne wymogi. W części pomieszczeń pojawią się też klimatyzatory oraz nowe oświetlenie awaryjne.

Wykonawcą inwestycji została wyłoniona w przetargu firma „BEN BUD” Janusz Benisz z Żor. Zgodnie z zawartą umową termin ukończenia zadania to 10 sierpnia br., a koszt – nieco ponad 940 tys. zł, z czego jedna trzecia pochodzi z dofinansowania ze źródeł zewnętrznych pozyskanego przez dyrekcję PUP.