Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 7.06.2008 r. Targi „OGRO – DOM” w Radlinie - Powiat Wodzisławski

7.06.2008 r. Targi „OGRO – DOM” w Radlinie

Forum Firm Miasta Radlin już po raz czwarty zorganizowało Targi „OGRO – DOM” Wszystko dla Domu i Ogrodu. Targi odbyły się 7-8 czerwca na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Równolegle do Targów, na placu przed MOSiR-em odbywała się wystawa drobnego inwentarza. Na placu przed Domem Sportu odbył się też festyn „Mojej Mamie” organizowany przez Zespół Szkół Sportowych z Radlina.

Współorganizatorem Targów był Związek Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego a patronat nad targami objął Urząd Miasta Radlin oraz Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl, Patronat Honorowy nad Targami objął prof. Jerzy Buzek, który był również obecny podczas otwarcia imprezy.