Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 50-lecie oddziału PTTK w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

50-lecie oddziału PTTK w Wodzisławiu Śl.

Wodzisławski oddział PTTK świętował swój zacny jubileusz. Organizacja skupiająca wokół siebie podróżników z terenu Powiatu Wodzisławskiego świętowała swoje 50-lecie.

Uroczystość odbyła się w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim. Zacny jubileusz był okazją do złożenia wyrazów wdzięczności za pracę na rzecz społeczności Powiatu Wodzisławskiego i samego Wodzisławia Śląskiego. Nie zabrakło również podziękowań, wyróżnień, a także życzeń dalszego powodzenia i chęci odkrywania nowych zakątków Powiatu Wodzisławskiego, Polski i świata.

W jubileuszu wodzisławskiego PTTK-u udział wzięli m. in. Starosta Wodzisławski Ireneusz Serwotka oraz prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.