Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 200 lat dla Pani Wandy! - Powiat Wodzisławski

200 lat dla Pani Wandy!

Pani Wanda Milanowska, mieszkanka Domu Pomocy Społecznej im Papieża Jana Pawła II w Gorzycach, świętuje dzisiaj setne urodziny. Z tej okazji z kwiatami i życzeniami zdrowia oraz wszelkiej pomyślności od władz powiatu pojawiła się u Dostojnej Jubilatki członkini zarządu powiatu Krystyna Kuczera.

Setne urodziny Pani Wandy Milanowskiej na zdjęciu solenizantka

Nadzorująca powiatową pomoc społeczną Krystyna Kuczera prócz serdecznych życzeń przekazała solenizantce okolicznościowy list gratulacyjny od starosty Leszka Bizonia oraz upominek. Jubilatkę odwiedziła również dyrektor DPS Maria Janeta.

Pani Wanda Milanowska urodziła się 3 sierpnia 1921 r. w Ostrowi Mazowieckiej. Przez lata mieszkała w Bydgoszczy, gdzie pracowała jako księgowa. Za swoją pracę była odznaczana krzyżami zasługi. Ma dwoje dzieci: syna i córkę. Doczekała się też wnuków, prawnuków i praprawnuków. W Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach zamieszkała w grudniu 2016 r., gdyż tutaj przed laty osiedliła się jej najbliższa rodzina.

Pani Wandzie życzymy mnóstwa zdrowia, niegasnącego uśmiechu na twarzy, wszelkiej pomyślności oraz… 200 lat!

setne urodziny pani Wandy Milanowskiej, na zdjęciu solenizantka, członkini zarządu Krystyna Kuczera (siedzi obok jubilatki) oraz dyrektor DPS Maria Janeta (stoi)Setne urodziny Pani Wandy Milanowskiej. Na zdjęciu tort