Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski To już jutro! Zapraszamy na jednodawkowe szczepienia preparatem Johnson & Johnson - Powiat Wodzisławski

W najbliższą sobotę, 17 lipca, kolejna okazja do szczepienia przeciw covid-19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson w naszym powiecie. Tym razem w punkcie szczepień w Szpitalu w Rydułtowach, a także w Szpitalu w Wodzisławiu Śl. Zostały ostatnie wolne miejsca

Punkt Szczepień Powszechnych w Rydułtowach zdjęcie sytuacyjne 1

Punkty do dyspozycji będą miały w sumie 200 dawek szczepionki. Szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Szpitalu w Rydułtowach odbywać się będą w godzinach od 8:00 do 12:30. Z kolei w Szpitalu w Wodzisławiu Śl. od godz. 13:00 do 15:00.

Co ważne, na szczepienie nie trzeba się umawiać, ale w związku z dużym zainteresowaniem należy się w takiej sytuacji liczyć z tym, że szczepionki może zabraknąć dla osób nieumówionych.

O rejestrację telefoniczną proszone są wyłącznie osoby, które chcą przybyć na szczepienie na wybraną przez siebie godzinę. W związku z dużym zainteresowaniem warto się umówić na szczepienie także po to, aby mieć pewność, że wystarczy dawek szczepionki.

Wówczas należy dzwonić na numery telefonów: 783 497 477 lub 533 915 924 (numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00) lub zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl.

Szczepinie JOHNSON